Відділ освіти, культури та спорту Якушинецької сільської ради

ВІДЗНАЧИЛИ ОСВІТЯН НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА

Щороку, першої неділі жовтня, наша країна відзначає День працівників освіти -  свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Вчительство – це мистецтво і праця, причому важка й відповідальна, яку часом можна прирівняти до громадянського подвигу. Саме вчитель, педагог, вихователь формує особистість, дає необхідні знання, що створює основу творчої людської діяльності в усіх сферах – економіці, політиці, мистецтві. А отже, у руках учителя, без перебільшення, наше майбутнє.

Сьогодні, 29 вересня, у комунальному закладі «Центр культури та дозвілля Якушинецької сільської ради Вінницької області» відбулися урочистості для працівників закладів освіти. 

Від імені сільського голови Василя Романюка з вітальною промовою до присутніх звернулась заступник сільського голови Людмила Грабова, яка зазначила, що без освіти – немає майбутнього та подякувала педагогам за те, що вони успішно й відповідально виконують покладену на них почесну та основну місію – виховують великі таланти, хороших людей, справжніх громадян і патріотів. Людмила Миколаївна вручила грамоти Якушинецької сільської ради педагогам, які підготувавли переможців обласного етапу учнівських олімпіад і конкурсів.

Начальник відділу  освіти, культури та спорту Якушинецької сільської Андрій Мазурик висловив щиру вдячність колегам за натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у кожного учня, за розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям, а також побажала  терпіння, творчої наснаги, нових педагогічних звершень та вручив грамоти відділу освіти, культури та спорту Якушинецької сільської ради педагогам, які підготували переможців ІІ етапу учнівських предметних олімпіад та конкурсів.« повернутися до списку новин