A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури та спорту Якушинецької сільської ради

ВІДЗНАЧИЛИ ОСВІТЯН НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА

Дата: 29.09.2022 14:51
Кількість переглядів: 31

Щороку, першої неділі жовтня, наша країна відзначає День працівників освіти -  свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Вчительство – це мистецтво і праця, причому важка й відповідальна, яку часом можна прирівняти до громадянського подвигу. Саме вчитель, педагог, вихователь формує особистість, дає необхідні знання, що створює основу творчої людської діяльності в усіх сферах – економіці, політиці, мистецтві. А отже, у руках учителя, без перебільшення, наше майбутнє.

Сьогодні, 29 вересня, у комунальному закладі «Центр культури та дозвілля Якушинецької сільської ради Вінницької області» відбулися урочистості для працівників закладів освіти. 

Від імені сільського голови Василя Романюка з вітальною промовою до присутніх звернулась заступник сільського голови Людмила Грабова, яка зазначила, що без освіти – немає майбутнього та подякувала педагогам за те, що вони успішно й відповідально виконують покладену на них почесну та основну місію – виховують великі таланти, хороших людей, справжніх громадян і патріотів. Людмила Миколаївна вручила грамоти Якушинецької сільської ради педагогам, які підготувавли переможців обласного етапу учнівських олімпіад і конкурсів.

Начальник відділу  освіти, культури та спорту Якушинецької сільської Андрій Мазурик висловив щиру вдячність колегам за натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у кожного учня, за розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям, а також побажала  терпіння, творчої наснаги, нових педагогічних звершень та вручив грамоти відділу освіти, культури та спорту Якушинецької сільської ради педагогам, які підготували переможців ІІ етапу учнівських предметних олімпіад та конкурсів.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень