A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури та спорту Якушинецької сільської ради

День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 09:33
Кількість переглядів: 20

  

Сьогодні ми відзначаємо День пам'яті та примирення. В цей день ми покладемо квіти до пам'ятних знаків та меморіалів, щоб віддати належну шану нашим героям. Ці люди віддавали свої життя, захищаючи інтереси нашої держави в різних куточках світу.

Цього року 8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. 

Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

«Ніколи знову» змінилось на «Знову». І сьогодні ми знову виборюємо таку потрібну для нас перемогу, заради відновлення миру, заради майбутнього України. Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ.

Ми довели, що є достойними нащадками українського воїнства. Поки є герої, що попри всі труднощі захищають мирне майбутнє наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов'язково переможемо. Ми вже перемагаємо, бо агресор, що сподівався легко розтрощити нашу країну, отримав могутній народний спротив. Бо вже всі зрозуміли, що є країна, є єдиний народ, є воля до захисту свого права на державу і на свободу.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень