A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури та спорту Якушинецької сільської ради

В Україні збирають дитячі малюнки, щоб створити найбільший у світі маніфест-колаж та запустити благодійний фонд

Дата: 20.03.2022 08:43
Кількість переглядів: 26

Понад 4000 дитячих малюнків про російську агресію в Україні вже зібрали ініціатори проєкту «Мамо, я бачу війну». Збір робіт продовжується. З цих малюнків створять найбільший у світі маніфест-колаж, який назавжди залишиться в цифровій мережі за допомогою технології NFT. 

Маніфест-колаж із тисяч дитячих малюнків, присвячених темі війни та миру в Україні, планують продати на NFT-аукціоні. Отримані кошти передадуть у фонд допомоги дітям, які постраждали від війни. Фонд створять учасники проєкту. Вони також закликають долучатись до цієї ініціативи представників креативного та цифрового секторів України, стартап компанії, представників венчурних компаній та інвестиційних фондів.   

Наразі команда проєкту «Мамо, я бачу війну» просить батьків в Україні та всьому світі сфотографувати тематичний малюнок дитини та надіслати:

Вказати треба ім’я автора/авторки, вік, місто та, за бажанням, коментар до малюнка. 

Проєкт “Мамо, я бачу війну” реалізується ГО “Лабораторія первинного розміщення токенів. Україна”, Українським фондом стартапів, агенцією публічних комунікацій Perfect PR, ГО “Меморіал імені Василя Стуса”, Навчально-науковим інститутом права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також Міністерством культури та інформаційної політики.

Офіційні майданчики проєкту: сайтFacebookTelegramInstagram та Twitter

Контакти press@momiseewar.com


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень