A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури та спорту Якушинецької сільської ради

Міжнародний молодіжний конкурс “Місцеві єврейські кладовища” 2020/2021

Дата: 15.12.2020 08:34
Кількість переглядів: 16

 

Сьогодні в багатьох регіонах Європи єдиним свідченням єврейської присутності є кладовища. Важливо вивчення місцевої єврейської спадщини перенести в шкільний клас для того, щоб молодь могла долучитися до її вивчення і збереження. У цьому контексті Європейська ініціатива зі збереження єврейських кладовищ (ESJF) та Centropa реалізовують освітній проект з тим, щоб заохотити вчителів використовувати місцеві єврейські кладовища як джерела до вивчення локальної історії.

Однією з ключових активностей проекту є конкурс “Місцеві єврейські кладовища”, в рамках якого можна створити конкурсну роботу в одній з трьох категорій:

  • Фільми;
  • Профайли єврейських кладовищ на Google Sites;
  • Онлайн брошури

Тематика конкурсних робіт повинна стосуватись локального єврейського кладовища: його історії, сучасному вигляду, викликам сьогодення, біографії відомих осіб, які поховані на кладовищі, особливості надгробного орнаменту і написів (епітафій), тощо.

До участі в конкурсі приймаються роботи учнівства та студенства з Грузії, Литви, України, Угорщини, Польщі, Словаччини та Хорватії.

Кінцевий термін подання робіт: 25 березня, 2021 р.

Презентація найкращих проєктів та офіційна церемонія нагородження пройде в травні 2021 року. Конкурсні роботи переможців будуть розміщені на освітніх інтернет ресурсах Centropa та ESJF на правах загального доступу.

Зв’яжіться з регіональним координатором Андрієм Кошельником (koshelnyk@centropa.org), якщо потребуватимете додаткової поради чи допомоги, або пишіть нам у Facebook!

Чекаємо з нетерпінням на Ваші проекти!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень