Відділ освіти, культури та спорту Якушинецької сільської ради

Міжнародний молодіжний конкурс “Місцеві єврейські кладовища” 2020/2021

 

Сьогодні в багатьох регіонах Європи єдиним свідченням єврейської присутності є кладовища. Важливо вивчення місцевої єврейської спадщини перенести в шкільний клас для того, щоб молодь могла долучитися до її вивчення і збереження. У цьому контексті Європейська ініціатива зі збереження єврейських кладовищ (ESJF) та Centropa реалізовують освітній проект з тим, щоб заохотити вчителів використовувати місцеві єврейські кладовища як джерела до вивчення локальної історії.

Однією з ключових активностей проекту є конкурс “Місцеві єврейські кладовища”, в рамках якого можна створити конкурсну роботу в одній з трьох категорій:

  • Фільми;
  • Профайли єврейських кладовищ на Google Sites;
  • Онлайн брошури

Тематика конкурсних робіт повинна стосуватись локального єврейського кладовища: його історії, сучасному вигляду, викликам сьогодення, біографії відомих осіб, які поховані на кладовищі, особливості надгробного орнаменту і написів (епітафій), тощо.

До участі в конкурсі приймаються роботи учнівства та студенства з Грузії, Литви, України, Угорщини, Польщі, Словаччини та Хорватії.

Кінцевий термін подання робіт: 25 березня, 2021 р.

Презентація найкращих проєктів та офіційна церемонія нагородження пройде в травні 2021 року. Конкурсні роботи переможців будуть розміщені на освітніх інтернет ресурсах Centropa та ESJF на правах загального доступу.

Зв’яжіться з регіональним координатором Андрієм Кошельником ([email protected]), якщо потребуватимете додаткової поради чи допомоги, або пишіть нам у Facebook!

Чекаємо з нетерпінням на Ваші проекти!« повернутися до списку новин